O firmie

Violetta StaszakBiuro Rachunkowe “VerSus” jest firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową swoich klientów po konkurencyjnych cenach.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 24062/2008 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, przez przejęcie obowiązków wobec organów administracji publicznej.  Dzięki pełnomocnictwu załatwiamy w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych wszystkie formalności bez absorbowania Klientów.

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych. Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnimy dokumenty oraz doradzimy wybrać najkorzystniejszą formę działalności i sposób jej opodatkowania.

Odpłatność za nasze usługi określona jest zawsze indywidualnie podczas spotkania z Klientem i jest zależna od: formy prowadzenia księgowości, ilości dokumentów, ilości zatrudnionych pracowników i zleceniobiorców, dodatkowego raportowania lub sprawozdawczości.
 

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik oraz sprawdzenie aktualnych promocji.